

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 4096 |
| Maximum Revolutions | 6000rpm |
| Output Signal Type | HTL Inverted |
| Shaft Type | Hollow |
| Shaft Diameter | 12mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Resolution | 5000 ppr |
| IP Rating | IP65 |
| Overall Width | 58mm |
| Overall Depth | 44.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Mounting Type | Hollow Shaft Flange |
| Switching Frequency | 200 kHz |
| Current Rating | 100 mA |
BIM-UNT-AP6X-0.3-PSG3M
BCG08-Q1PM0361
AMS22S5A1BHBFL336
PSC360G2-F-2AA-C0002-ERA360-05K
EIL580-SC10.5FN.00512.A
DFS60E-S4AM01024
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00