

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay, SSR |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Size | 72 x 72mm |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Temperature Range | 0 - +50 °C |
| Control Type | ON/OFF, PID Controller |
| Communication Module Available | No |
| Display Type | LED |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Mounting Type | 1/8 DIN Rail |
| Additional Functionality | ON/OFF |
| Input Type | RTD, Universal Input TC, Voltage/Current (dc) |
| Display Colour | Green, Red |
| Panel Depth | 86.5mm |
702031/8-3100-23
KS41-112-0000D-000
P108/CC/VL/LRR
E5CC-RX3D5M-000
E5CD-RX2D6M-000
702112/8-0300-23/000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00