

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Terminated/Unterminated | Terminated |
| Connector 1 | N Type |
| Connector 2 | SMA |
| Coaxial Type | RG142 |
| Connector 1 Gender | Male |
| Connector 2 Gender | Male |
| Outer Diameter | 4.95mm |
| Characteristic Impedance | 50 Ω |
| Attenuation | 1.01 dB |
| Length | 1m |
| Sheath Colour | Brown |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +135°C |
| Operating Temperature Range | -55 - +135 °C |
L00010A1803
ST-18/SMAM/SMAM/36
ASMZG500A058L13
ASMA500B058L13
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00