

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Input Voltage Range | 21.6 - 26.4 V dc |
| Power Rating | 1W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | 66mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | DIP 8 |
| Isolation Voltage | 1kV dc |
| Length | 12.75mm |
| Depth | 6.7mm |
| Series | R1S |
| Load Regulation | ±6% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +100°C |
TDN 5-2415WI
THM 6-2412WI
MGFW1R52415
THN 10-2421WIR
REC3-2415DRWZ/H2/A
TMR 2-2413WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00