

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±24V dc |
| Input Voltage Range | 4.5 - 5.5 V dc |
| Power Rating | 2W |
| Input Voltage Nominal | 5 V dc |
| Output Current | ±42mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | SMD |
| Isolation Voltage | 1kV dc |
| Length | 15.24mm |
| Depth | 8.7mm |
| Series | R2D |
| Load Regulation | ±10% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +100°C |
RP08-243.3SAW
RDH30072WS28
MGFS154815-R
TEN 3-2423N
TEN 40-2411E
i7C4W008A120V-001-R
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00