

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 10.8 - 13.2 V dc |
| Power Rating | 2W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | 400mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SMD |
| Isolation Voltage | 3kV dc |
| Length | 12.75mm |
| Depth | 8.7mm |
| Width | 10.7mm |
| Series | R2S |
| Load Regulation | 0.15 |
| Maximum Temperature | +100°C |
| Efficiency | 76 - 84% |
| Minimum Temperature | -40°C |
NCS3S1203SC
THR 40-7223WI
TEN 3-2413WI
TEN 8-4822WI
TEN 60-1223N
TMR 1-2411SM
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00