

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 3.3V dc |
| Output Current | 600mA |
| Power Rating | 2W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 90 - 277V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 33.7mm |
| Width | 22.2mm |
| Depth | 17.75mm |
| Efficiency | 66% |
| Series | RAC02-C |
| Weight | 25g |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Minimum Temperature | -25°C |
LFA75F-24-SNY
PBA1500F-48
TXM 075-115
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00