

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 3.3V dc |
| Output Current | 600mA |
| Power Rating | 2W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 120 - 430 V dc, 85 - 305 V ac |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 33.7mm |
| Width | 22.2mm |
| Depth | 17.75mm |
| Series | RAC02-SE/277 |
| Efficiency | 67% |
| Weight | 24.5g |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
TMPW 5-105-J
RWS1000B-48/S
TXLN 320-148
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00