

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Output Current | 600mA |
| Power Rating | 3W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 90 - 264V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 37.8mm |
| Width | 23.9mm |
| Depth | 15.65mm |
| Series | RAC03-C |
| Efficiency | 73% |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Weight | 30g |
| Maximum Temperature | +85°C |
CUS150M-18/A
TXL 035-3.3S
ZWS75BAF-24/A
UHP-350R-24
TXM 200-124
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00