

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Output Current | 600mA |
| Power Rating | 3W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 305 V ac, 430 V dc |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 37mm |
| Width | 24mm |
| Depth | 15mm |
| Series | RAC03-GB |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Weight | 20g |
| Maximum Temperature | +70°C |
PBA30F-15-N
V4FFS 24V15A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00