

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Output Current | 250mA |
| Power Rating | 3W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 85 - 264V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Length | 28.5mm |
| Width | 23.5mm |
| Depth | 17.9mm |
| Efficiency | 0.78 |
| Series | RAC03â¿K |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Weight | 20g |
| Maximum Temperature | +80°C |
TXM 075-115
RAC03-3.3SK
EML15US24-P
TMPS 03-103
RAC10-05SC/277
LFWLT40-1000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00