

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 125mA |
| Power Rating | 3W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 90 - 264V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 37.8mm |
| Width | 23.9mm |
| Depth | 15.65mm |
| Efficiency | 78% |
| Series | RAC03-C |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Weight | 30g |
| Maximum Temperature | +85°C |
TPP 15-112A-J
TPP 15-124A-J
TPP 150-115
TXM 015-124
S8JX-P60024C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00