

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 3.3V dc |
| Output Current | 900mA |
| Power Rating | 3W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 120 - 430 V dc, 85 - 305 V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 38.25mm |
| Width | 24.35mm |
| Depth | 17.4mm |
| Series | RAC03-SE/277/W |
| Efficiency | 71% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Weight | 29g |
| Maximum Temperature | +85°C |
ECL15UD02-S
RSP-500-12RS
TPP 15-109-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00