

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Output Current | 800mA |
| Power Rating | 4W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 90 - 264 V ac, 90 - 305 V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 36.7mm |
| Width | 27mm |
| Depth | 17.1mm |
| Efficiency | 72% |
| Series | RAC04-A |
| Weight | 26g |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
ECL15US15-S
RAC03-12SER/277
ECL15UD03-T
TPP 65-105E-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00