

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Output Current | 333mA |
| Power Rating | 4W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 80 - 264V ac |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 36.7mm |
| Width | 27.2mm |
| Depth | 17.1mm |
| Series | RAC04-C/230 |
| Efficiency | 77% |
| Weight | 31.5g |
| Maximum Temperature | +65°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
TXLN 025-112
RAC03-12SGB
ECL15US12-T
TXL 060-15S
HEP-100-24A
S8JX-P60012CD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00