

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Output Current | 333mA |
| Power Rating | 4W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 80 - 305V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 36.7mm |
| Width | 27.2mm |
| Depth | 17.4mm |
| Series | RAC04â¿SK/277 |
| Efficiency | 0.78 |
| Weight | 30g |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +90°C |
LFVLT40-1200
PBA150F-5-N
LFA10F-12-SNY
78.60.1.230.2402
EML15US05-E
TMPW 10-112-T
LFWLP225-1005
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00