

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Output Current | 340mA |
| Power Rating | 5W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 115 - 370 V dc, 80 - 264 V ac |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 50.9mm |
| Width | 25.5mm |
| Depth | 15.65mm |
| Efficiency | 0.76 |
| Series | RAC05-K |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Maximum Temperature | +50°C |
ECP225PS12-A
TPP 30-115-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00