

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 250mA |
| Power Rating | 6W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 90 - 264V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 53.5mm |
| Width | 25.5mm |
| Depth | 15.6mm |
| Efficiency | 80% |
| Series | RAC06-C |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Weight | 35g |
| Maximum Temperature | +80°C |
RPS-500-24-C
RAC04-05SK/277
S8JX-P60024C
MINT1065A2475C01
LFA50F-48-SN
GSP500PS48-EF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00