

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Output Current | 840mA |
| Power Rating | 10W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 80 - 305V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 52.4mm |
| Width | 27.4mm |
| Depth | 23.5mm |
| Efficiency | 80% |
| Series | RAC10-C/277 |
| Maximum Temperature | +75°C |
| Minimum Temperature | -20°C |
| Weight | 62g |
RACM40-24SK/OF/PCB-T
116-010072C
LRS-350-4.2RS
EML15US24-E
LFA100F-24-J1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00