

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Output Current | 1A |
| Power Rating | 15W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 85 - 264V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Length | 490mm |
| Width | 56mm |
| Depth | 40mm |
| Efficiency | 86% |
| Series | RAC15-K |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Weight | 60g |
| Minimum Temperature | -40°C |
EFE300-24-ECMDS
TPI 180-124A-M
SCP-50-12RS
LHA150F-24-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00