

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 630mA |
| Power Rating | 15W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 85 - 264V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Length | 490mm |
| Width | 56mm |
| Depth | 40mm |
| Efficiency | 85% |
| Series | RAC15-K |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Weight | 60g |
| Minimum Temperature | -40°C |
S8FS-C35024
LFVLT60-1004
RPS-500-24-TF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00