

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Output Current | 1.66A |
| Power Rating | 20W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 90 - 264V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 96mm |
| Width | 53.9mm |
| Depth | 29.1mm |
| Efficiency | 82% |
| Series | RAC20-B |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Weight | 59g |
PBA150F-24-N
EML30US09-P
LHA10F-5-J4
HWS30A-24/A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00