

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 3.3V dc |
| Output Current | 1.06A |
| Power Rating | 3.5W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 85 - 305V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 31.7mm |
| Width | 26.7mm |
| Depth | 21.8mm |
| Series | RAC3.5-K/277 |
| Efficiency | 77% |
| Weight | 31.5g |
| Maximum Temperature | +90°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
LGA50A-24-SN
TXLN 060-105
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00