

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 4.17A |
| Power Rating | 100W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 264 V ac, 370 V dc |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package Type | Open Frame |
| Length | 76.2mm |
| Width | 50.8mm |
| Medical Approved | Yes |
| Depth | 32mm |
| Series | RACM100 |
| Efficiency | 92% |
| Weight | 150g |
| Maximum Temperature | +65°C |
| Minimum Temperature | -25°C |
RACM40-12SK/OF/PCB-T
TXH 120-148
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00