

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Output Current | 19.17A |
| Power Rating | 230W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 80 - 264V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Package Type | Open Frame |
| Length | 101.6mm |
| Width | 50.8mm |
| Medical Approved | Yes |
| Depth | 32mm |
| Series | RACM230â¿G |
| Efficiency | 0.91 |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +80°C |
| Weight | 220g |
UHP-1000-12
UHP-200A-4.2
TPP 40-148E-D
HRPG-450-36RS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00