

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 48V dc |
| Output Current | 833mA |
| Power Rating | 40W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 80 - 264V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Package Type | Open Frame |
| Length | 78.3mm |
| Width | 40.6mm |
| Depth | 29.1mm |
| Series | RACM40 |
| Efficiency | 90% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Weight | 80g |
GHA300F-24-SNF
SCP-35-12RS
SWS1000L-60
LHA10F-12-SNY
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00