

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 2.71A |
| Power Rating | 0.15W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 85 - 264V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Enclosed |
| Length | 91.4mm |
| Width | 60.5mm |
| Medical Approved | Yes |
| Depth | 33.3mm |
| Efficiency | 93.5% |
| Series | RACM65 |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Weight | 172g |
RAC04-05SC/277
RAC03-3.3SER/277
LHA10F-5-SNY
TPP 150-124
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00