

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Input Voltage Range | 4.5 - 5.5 V dc |
| Power Rating | 1W |
| Input Voltage Nominal | 5 V dc |
| Output Current | 66mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SIP 6 |
| Isolation Voltage | 3kV dc |
| Depth | 7.7mm |
| Length | 16.55mm |
| Series | RBM |
| Load Regulation | ±10% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Efficiency | 80 - 84% |
| Maximum Temperature | +85°C |
REC6-2412SRW/R10/A
TMR 1-2422SM
REC7.5-2405SRW/H2/A/M
RPA60-2412SFW/P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00