

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 36 V dc |
| Power Rating | 10W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | 2A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | 1 x 2 in |
| Isolation Voltage | 1 kV ac, 2kV dc |
| Depth | 10.2mm |
| Length | 50.8mm |
| Series | REC10 |
| Load Regulation | ±0.5% |
| Efficiency | 86 - 87% |
| Maximum Temperature | +81°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
CCG10-24-15SF
THL 10-4812WI
TDN 1-2422WISM
TMR 12-1210WI
TEN 20-2422WIN
TMR 2-2411E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00