

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 36 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | 600mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | DIP |
| Isolation Voltage | 2kV dc |
| Depth | 10.9mm |
| Length | 32mm |
| Series | REC3 |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
TRV 2-1213M
MGS1R5243R3
TEN5-4821WI
RP12-11024SAR/P
CCG1R5-24-03SR-RS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00