

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±15V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 72 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | ±100mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | DIP 24 |
| Isolation Voltage | 2kV dc |
| Depth | 10.2mm |
| Length | 32mm |
| Series | REC3 |
| Load Regulation | ±0.6% |
| Efficiency | 83 - 85% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +85°C |
MGFS1R5483R3
TEN 40-1215E
TDR 3-2423SM
TEN 6-1221N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00