

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 72 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | 250mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | DIP |
| Isolation Voltage | 1kV ac |
| Depth | 10.2mm |
| Length | 32mm |
| Series | REC3 |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
TDN 5-4811WI
TIM 3.5-2415
RP06-11012DRAW
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00