

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 36 V dc |
| Power Rating | 5W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | 420mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | DIP |
| Isolation Voltage | 3kV ac |
| Depth | 10.2mm |
| Length | 32mm |
| Series | REC5 |
| Maximum Temperature | +75°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
THL 10-2411
TDN 1-2423WI
MEF1S0505SP3C
TMR 3-1221HI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00