

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 10.8 - 13.2 V dc |
| Power Rating | 1W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | 200mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SIP |
| Isolation Voltage | 4 kV ac, 5.2kV dc |
| Depth | 10.2mm |
| Width | 6mm |
| Length | 19.6mm |
| Series | REM1 |
| Load Regulation | ±8% |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Efficiency | 81% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Medical Approved | Yes |
CC6-2412DF-E
CCG30-48-15D
THN 15-4812
TEL 10-2423
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00