

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±12V dc |
| Input Voltage Range | 10.8 - 13.2 V dc |
| Power Rating | 1W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | ±42mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | SIP |
| Isolation Voltage | 3kV dc |
| Length | 19.6mm |
| Depth | 10.2mm |
| Series | RH |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +85°C |
TEA 1-0505HI
TDN 1-2422WISM
TES 3-2412WI
RDD08110S05
TEN 20-4813WIN
REC15E-2412SZ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00