

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Input Voltage Range | 4.5 - 5.5 V dc |
| Power Rating | 2W |
| Input Voltage Nominal | 5 V dc |
| Output Current | 168mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SIP |
| Isolation Voltage | 3kV dc |
| Depth | 10.2mm |
| Length | 19.65mm |
| Series | RKZ |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
REC5-1205SRW/H4/A
THL 15-2411WI
TMR 3-2411WIR
TMR 2-4810WI
TEN 6-1212N
THN 30-4813WIR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00