

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Input Voltage Range | 36 - 75 V dc |
| Power Rating | 20W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | 1.67A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Isolation Voltage | 1.6kV dc |
| Depth | 10.2mm |
| Length | 25.4mm |
| Series | RP20 F |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +85°C |
TEN 40-1212
TBA 1-1222HI
THL 3-4812WI
SFCS152412C
THL 6-2411WISM
CC3-1203SF-E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00