

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Input Voltage Range | 36 - 160 V dc |
| Power Rating | 40W |
| Input Voltage Nominal | 110 V dc |
| Output Current | 1.666A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Series | RPA40-FR |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +105°C |
TMR 3-7222WIR
THM 15-2411
THD 15-2423WIN
TMDC 10-7213H
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00