

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 75 V dc |
| Power Rating | 0.75W |
| Input Voltage Nominal | 18 - 75 V dc |
| Output Current | 20A |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Series | RPMGS-20 |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +120°C |
IHA0105D1509
MEV1S1215SC
THN 20-2412
CCG1R5-48-12DR-RS
THD 12-1211
DPX40-24WD15
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00