

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 18 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | 250mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Series | RSH3 |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +81°C |
TEN 25-2412WI
THM 30-2413WI
CCG1R5-12-12DR-RS
RSH3-2424S/H2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00