

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Unimpeded Air Flow | 120m³/h |
| Noise Level | 49dB |
| Filtered Air Flow | 100m³/h |
| Input Current | 230mA |
| Input Power Rating | 17W |
| AC or DC Operation | ac |
| Face Dimensions | 204 x 204mm |
| Installation Depth | 90mm |
| Supply Voltage | 115 V ac |
| Face Height | 204mm |
| Face Width | 204mm |
| IP Rating | IP54 |
| Series | 3239 |
| Configuration | Square |
PF67000 11667152055
7F.02.0000.5000
PF22000 11822101055
PF66000 11666102055
PF42500 11642103055
8MR6402-2LV41
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00