

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Fork Level Switch |
| Mounting Type | Side or Top Mount |
| Switch Output | Direct Load |
| Body Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +150°C |
| Maximum Current | 500 mA |
| Maximum Pressure | 100bar |
| Series | 2110 |
FTW33-AA4MWSJ
7ML5745-1AA01-1BA0
FMX21-AA111FGD10A
LLC200D3LSH
FTC260-BA2J1
OLS700D3LSH
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00