

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Fork Level Switch |
| Mounting Type | Side or Top Mount |
| Switch Output | Direct Load |
| Body Material | Aluminium |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +180°C |
| Maximum Current | 500 mA |
| Maximum Pressure | 100bar |
| Series | 2130 |
| Standards Met | ATEX, CSA, Ex, Ex NEPSI, FM, IEC |
LFP1500-A4NMB
FTL31-AA4U3AAWCJ
FTW23-AA4MX2J
FTL33-AA4N2ABW5J
LBFS-03421.0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00