

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Guided Wave Radar |
| Mounting Type | Top Mount |
| Body Material | Polyurethane-covered Aluminium |
| Cable Length | 10m |
| Minimum Operating Temperature | -15°C |
| Maximum Operating Temperature | +150°C |
| Maximum DC Voltage | 42V |
| Maximum Pressure | 40bar |
| Series | 3300 |
| Standards Met | ATEX, CE, CSA, EAC, FM, IECEx |
FMX21-AA111FGD10A
LLG810D3L24-004
FTW31-A1A2CA4A
LFV200-XXTGBTPM
FTE20-BI16AE11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00