

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M50 |
| Maximum Cable Diameter | 38.5mm |
| Minimum Cable Diameter | 24mm |
| Material | PA 6 |
| Colour | Grey |
| Series | SIB-TEC |
| IP Rating | IP68 |
| Locknut Included | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Operating Temperature Range | -40 - +100 °C |
1SNG625080R0000
1427NCGPG13G
ICG/653/UNIV/OS/M20/KIT
A1000.08.050
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00