

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M20 |
| Maximum Cable Diameter | 10.5mm |
| Minimum Cable Diameter | 7mm |
| Material | Nickel Plated Brass |
| Colour | Metallic |
| Series | WADI-TEC |
| IP Rating | IP68 |
| Locknut Included | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +120°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Operating Temperature Range | -25 - +120 °C |
103025833 HSK-K-EX-ACT M20X1,5 KB6-12MM
501/421/C2/M40/KIT
501/453/UNIV/A/M20/KIT
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00