

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Transponders |
| Reading Distance | 300 mm, 700 mm, 3500 mm |
| Length | 47.5mm |
| Width | 51.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Dimensions | 47.5 x 51.5 x 10 mm |
| Communication Protocol | RFID |
| Depth | 10mm |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
CLV630-0120
6GT2821-4BC32
IQT1-18GM-IO-V1
CLV650-6120
AC-RFIDTAG
CLV650-0000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00