

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | UHF Transponder |
| Length | 18mm |
| Width | 122mm |
| Communication Protocol | RFID |
| Dimensions | 18 x 122 x 2 mm |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -35°C |
| Depth | 2mm |
CLV650-0000
CLV650-6120
V430-F000M12M-SRX
RFH620-1001201
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00