

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Linear Measuring |
| Pulses Per Revolution | 2000 |
| Maximum Revolutions | 3000rpm |
| Output Signal Type | HTL |
| Shaft Type | Measuring Wheel |
| Supply Voltage | 7 - 30 V dc |
| Resolution | 0.1 mm |
| IP Rating | IP65 |
| Overall Height | 60mm |
| Overall Width | 110mm |
| Overall Depth | 54.7mm |
DFS60B-S4EC01500
DBS50E-S5EL00100
DFS60B-BHCA10000
PFG05-A1KM0160
SES90-HN050AK22
DFS60B-S4EC02048
8.0000.7000.0033
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00