

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 360Pulses |
| Series | DLS40E |
| Shaft Type | Solid |
| Shaft Diameter | 6mm |
| Supply Voltage | 10 - 27 V |
| IP Rating | IP50 |
| Interface | Incremental |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Connection Type | Cable |
DFS60B-BHAA01024
DAXLVN-1000BA080000M01
E6B2-CWZ5B 360P/R 0.5M
EAM580-SC0.7L4G.13120.A
DBS60E-TJFK01024
DFS60S-THOC01024
E6B2-CWZ5B 1000P/R 0.5M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00